Ikona rozszerzenia

Łatwy dostęp do liczby punktów ministerialnych pism znajdujących się na przeglądanej stronie.

Wydaliśmy nowe rozszerzenie do przeglądarek Google Chrome, Firefox, Opera, Edge oraz innych pokrewnych (jak np. Brave).

Roszerzenie jest dostępne w poniższych serwisach:

Jest to narzędzie dla osób, które cenią sobie wygodę i szybkość dostępu do informacji. Nasze rozszerzenie wykrywa numery ISSN na odwiedzanej stronie i prezentuje je w podręcznej tabeli. W ten sposób można szybko sprawdzić ile punktów posiada pismo znajdujące się na stronie którą aktualnie odwiedza użytkownik.

Rozszerzenie działa w następujący sposób:

  1. Wykrywa numery ISSN na odwiedzanej stronie i wyświetla ikonę w lewym dolnym roku ekranu: Ikona rozszerzenia
  2. Użytkownik umieszcza kursor nad ikoną.
  3. Rozszerzenie prezentuje listę pism w tabeli wraz z przypisanymi punktami z listy ministerialnej.

Ikona rozszerzenia

To narzędzie jest szczególnie przydatne dla osób zajmujących się nauką i publikacjami naukowymi, które chcą mieć szybki dostęp do informacji o wartości punktowej danego pisma.

Dzięki temu rozszerzeniu użytkownik może zaoszczędzić czas, który musiałby poświęcić na ręczne wyszukiwanie informacji o liczbie punktów pisma. Jest to także bardzo przydatne dla osób, które chcą śledzić zmiany w wartości punktowej danych pism naukowych.

Jednym z najważniejszych zalet tego rozszerzenia jest oszczędność czasu. Dzięki niemu użytkownik nie musi już tracić cennego czasu na ręczne wyszukiwanie informacji o liczbie punktów pisma, ponieważ wszystko to zrobi za niego rozszerzenie. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do informacji bezpośrednio z przeglądarki, bez konieczności opuszczania obecnie odwiedzanej strony.

Rozszerzenie jest łatwe w instalacji, użyciu i bezpośrednio integruje się z przeglądarką. Wystarczy kilka kliknięć, aby mieć dostęp do informacji na temat liczby punktów pism znajdujących się na odwiedzanej stronie.

Warto wspomnieć, że rozszerzenie jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich użytkowników przeglądarki. Nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów, aby mieć dostęp do tej bardzo przydatnej i ułatwiającej pracę aplikacji.

Zapraszamy do korzystania z naszego rozszerzenia.